CS GO Bıçak Atma Kodu - Bıçak Deneme - Tamamen Ücretsiz

CS GO Bıçak Atma Kodu

CS GO Bıçak Atma Kodu

Cs go bıçak atma kodu sayesinde çevrimdışı moddayken bıçak deneme şansınız bulunuyor. Hemde hiçbir ücret ödemenize gerek yok!

CS GO oyunu daha önce piyasada bulunan aynı adlı oyunun yeni sürümü olarak oluşturulmuştur. İlk çıktığı zamanlarda oyuncuların pek rağbet etmediği bir oyun olurken yapılan değişiklikler sayesinde en çok oynanan oyunlardan bir olarak yerini almıştır. Oyunun üreticileri oyunun geliştirilmesi için farklı özellikler eklediler. En önemlisi oyuncuların kendi kapasitelerinde, deneyimlerinde oyuncularla eşleşme seçeneği bulmasıdır. Bu sayede oynaması daha zevkli bir oyun halini almıştır. CS GO bıçak atma kodu ile oyunun heyecanı katlanarak deneyim kazanılmaktadır. Bıçakları denemek amacıyla çevrim dışı modda kullanma şansınız bulunur. Oyun sırasında uygun tercihler yapmanızı sağlar.

Cs Go Bıçak Deneme

 

Cs go bıçak deneme istiyorsanız bunu çevrimdışı moddayken yapabilirsiniz. Bıçakları denemek için botlarla oyuna giriş yapılması gerekir. CS GO bıçak atma kodu kullanabilmek için topluluk sunucusunda yetkinizin olması önemlidir. Bir diğer alternatif de kendi kurduğunuz bir server da bulunmanız gerekmektedir. Öncelikle konsol penceresini açarak başlamanız gerekir. İstediğiniz bıçağı alabilmek için konsola “sv_cheats 1” yazılması gerekmektedir. Sonra “mp_drop_knife_enable 1” kodunu yazıp bıçak atmayı aktifleştirmiş olursunuz. Bundan sonra konsolu kapatarak G tuşuna bastığınızda bıçağı kullanma ya da envanterler listenizden çıkarmak gibi bir şansınız olmaktadır. Oyunda aktif olarak bulunmak isteyen oyuncuların bu tip bilgilerle oyunu daha rahat oynadığı bilinmektedir. Oyunlarda kullanılan ipuçları sayesinde oyundaki başarılar etkilenmektedir.

CS GO Bıçak Atma Kodu Nasıl Kullanılır?

 

Yeni başlayan oyuncular için CS GO bıçak atma kodu girişleri detaylı olarak verilmektedir. Ayrıca diğer oyuncular için bıçak atma kod bilgileri de belirtilmektedir. Bu sayede oyun sırasında ihtiyacınız olan bilgi ve ip uçlarına sahip olursunuz. CS GO bıçak atma kodu giriş rehberi;

 • Karambit için;
 • sv_cheats 1;
 • my_drop_knife_enable 1;
 • mp_items_prohibited 0;
 • give weapon_knife_karambit;
 • ent_fire weapon_knife addoutput “classname weapon_knifegg” şeklinde girilerek bıçak atma etkinleştirilmektedir.

Ayrıca bu kod yazma işlemi tüm bıçak kodlarında uygulanabilir. Sadece bıçak atma kodlarını yazarken; gut knife bıçak kodu için  give weapon_nife_gut yazmanız yeterlidir.

 • Bayonet için; give weapon_bayonet
 • Terrorist knife için; give weapon_knife_t
 • Flip knife için; give weapon _knife_flip
 • Golden knife için; give weapon_knifegg
 • Butterfly için; give weapon_knife_butterfly şeklinde bıçak kodlarını girerek oyuna bıçak atma etkin bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz.

 

Cs go’da kullanmak için avatar arıyorsanız sizi şöyle alalım.

En İyi Cs Go Avatarları